TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Zajímavosti - poradna

Proč jednou za čas obdarovat zaměstnance třeba reklamním předmětem?
Proč jednou za čas obdarovat zaměstnance třeba reklamním předmětem?

Když se vyrábí reklamní předměty, většina lídrů firem jimi chce obdarovat své stávající klienty nebo obchodní partnery. Ale co jednou za čas obdarovat reklamními předměty i své zaměstnance? I ty to určitě potěší! Nyní si však řada lídrů firem pokládá jednu otázku, a sice proč by se měli zaměstnanci obdarovávat reklamními předměty

Číst více

Snižte si daně na konci roku, náklady v reklamě se neztratí

Chcete ještě před koncem roku investovat do reklamy? Rozhodně se vyplatí investovat do reklamních předmětů, které nově hlásí svůj comeback. Pár let neštěkl na reklamní předměty ani pes, nyní se však do nich investuje opravdu velmi. Důvodem je to, že se jedná o opravdu efektivní reklamu, která je na rozdíl od televizní reklamy cenově přijatelná.

Ideální dárek pro obchodní partnery. Poděkujte jim za dlouhá léta spolupráce

Co by to byl podnikatel bez obchodního partnera. Dnes jen málokterá společnost funguje bez obchodních partnerů, většina však má své lidi a firmy, s nimiž úzce spolupracuje. V době, kdy se sjednává spolupráce mezi vámi a obchodními partnery, jste za obchodní partnery vděční. Tato vděčnost by však neměla vymizet a měla by nadále setrvat.

Propisky jako reklamní předměty. Jak šel s nimi čas?

Propisky jsou patrně nejznámějším reklamním předmětem. Když se řekne “reklamní předmět", drtivá většina lidí si vybaví právě propisku, která byla dokonce do barev konkrétní firmy.

Papírové reklamní předměty. Stále se do nich vyplatí investovat?

Když se řekne slovní spojení “reklamní předměty”, drtivá většina lidí si představí propisky nebo hrníčky. Právě propisky a hrníčky jsou to, na co se tisklo logo firmy nejčastěji.

O reklamní předměty se zvyšuje zájem, ukázal průzkum

O jakou formu propagace je v současné době největší zájem? Tímto tématem se zabýval nedávný průzkum, který se ptal nejen podnikatelů, ale také drobných živnostníků, kteří také musí řešit reklamu jako takovou.

Jak šel čas s reklamními propiskami

Reklamní propisky jsou bezesporu nejatraktivnější a nejstarší reklamní předmět, který se vyrábí. Kdy se začalo s jejich výrobou a jak se tento reklamní předmět s plynoucími léty měnil?

Jak šel čas s reklamními předměty

Už od pradávna se ví, že reklama hraje ve firmě opravdu velkou roli. Reklama jako taková je nepostradatelná, lídři firem by do ní rozhodně měli investovat, jinak se nedostanou s firmou do povědomí lidí, jinak se nebudou těšit takovému úspěchu, jakému by se těšit mohli.

Čtyři podoby reflexních reklamních předmětů, které vám mohou zachránit život

Už je tomu několik let, co se uzákonilo, že chodci a také cyklisté, kteří chtějí jít v noci po neosvětlené silniční komunikaci, musí jít vidět, tedy musí mít jinými slovy reflexní prvky. Do té doby počet nehod, kdy se srazilo auto s chodcem, který šel v tmavých věcech jako neviditelný po neosvětlené silniční komunikaci v noci, neustále rostl.

Novinky v oblasti reklamních předmětů

Reklam je mnoho, investovat se může do různých druhů a typů propagace, ale je pravdou, že reklamní předměty jsou aktuálně nejoblíbenější společně s internetovou reklamou. Lidé totiž vědí, že nemohou sázet jen na internetovou reklamu, která má sice velký dosah, ale nemusí zacílit na všechny věkové generace, na které se cílit chce.

Velký průvodce reklamami

Investovat do reklamy – to je první krok, ke kterému by se měl podnikatel při vstupu do podnikání odhodlat. Přece jen díky reklamám se firmy dostanou do podvědomí lidí, jen díky reklamám firma osloví obrovskou škálu potencionálních zákazníků

| 1-10 / 21 | Další