TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Zajímavosti - poradna

Novinky v oblasti reklamních předmětů

Reklam je mnoho, investovat se může do různých druhů a typů propagace, ale je pravdou, že reklamní předměty jsou aktuálně nejoblíbenější společně s internetovou reklamou. Lidé totiž vědí, že nemohou sázet jen na internetovou reklamu, která má sice velký dosah, ale nemusí zacílit na všechny věkové generace, na které se cílit chce.

Velký průvodce reklamami

Investovat do reklamy – to je první krok, ke kterému by se měl podnikatel při vstupu do podnikání odhodlat. Přece jen díky reklamám se firmy dostanou do podvědomí lidí, jen díky reklamám firma osloví obrovskou škálu potencionálních zákazníků

Staré dobré reklamní předměty, kterými neopovrhujte

 Rozhodli jste se investovat do reklamních předmětů, ale nevíte, jaké konkrétní reklamní předměty stojí za investici? Dnes s pomocí nejmodernějších technologií jsme schopni natisknout logo na takřka jakýkoli předmět, což znamená, že vybrat si pár reklamních předmětů, do nichž budeme investovat, není zrovna snadný úkol.

Vyplatí se stále investovat do reklamních předmětů?

Mnohé firmy si stále kladou jednu jedinou otázku, a sice: ”Vyplatí se stále investovat do reklamních předmětů?" Jiné firmy si otázku formulují zase trochu jinak, a sice: “Jsou pro zákazníky reklamní předměty stále atraktivní? Používají je vůbec? Nejsou to vyhozené peníze?”

Potisky dnes nejsou žádná věda. Existuje hned několik tisků

V současné době firmy hledají co nejlevnější druhy reklamy. Investovat do reklam je důležité, ale ne každá společnost má na to, aby si zaplatila obří billboardy nebo aby natočila reklamu do televize.

Seznamte se s jednotlivými tisky

Žijeme v době, v níž se neustále něco děje. Neustále postupujeme v medicíně, neustále vymýšlíme novinky ve světě technologií. Díky vymoženostem, které v dnešním světě existují, máme mnoho možností – můžeme si například nechat logo své firmy natisknout na naprosto jakýkoliv povrch.

Seznamte se s lentikulárním tiskem

Dobrá reklama je základem prosperující společnosti. Pokud nemáte kvalitní reklamu, nemůžete očekávat, že se k vám zákazníci pohrnou.

Tipy na nevšední reklamní předměty, kterými potěšíte

Pokud zvažujete výrobu reklamních předmětů, asi byste neměli přemýšlet nad klasickými propiskami, které jsou sice neustále nedostatkové zboží, ale na druhou stranu je to něco neoriginálního, co si nechává vyrobit každá společnost.

Jak se tisknou potisky na reklamní předměty?

Reklamní předměty by měla mít každá společnost. Přece jenom je to něco, čím mohou obdarovat své zaměstnance či obchodní partnery. Navíc si tak udělají jakousi reklamu, která je vždycky potřeba. Je škoda, že se na reklamní předměty zapomíná, když se nyní volí hlavně internetová reklama, ale alespoň své vlastní propisky by měla mít každá společnost.

Lentikulární tisk

Původně se lentikulární tisk používal hlavně pro produktové novinky a obyčejně s efektem "kroutících obrázků," nyní se používá jako marketingový nástroj pro zobrazení zboží v pohybu. Nedávné pokroky u velkoformátových strojů umožnily využití pro nadměrné velikosti čočky (lentikule), které mají být použity v litografickém lentikulárním tisku.

| 1-10 / 13 | Následující
 

TAEDA administrace Administrace   TAEDA mail Webmail   TAEDA Developed and © TAEDA services s.r.o.