TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem Reflexní vesty FLASH, pásky a lanyardy s potiskem Propisky se stylusem snurky na krk Parkovací hodiny
Multifunkční reklamní bandana
- s vlastním potiskem 


- šátky BASIC, šátky POLAR, anebo šátky WINTER s fleece nadstavbou..
Reflexní reklamní předměty
- s vlastním potiskem 


- buďte stále viditelní
reflexní náramky, vesty FLASH, reflexní klíčenky - lanyardy.
Multifunkční propisky se stylusem
a vlastním potiskem.

Reklamní šňůrky na krk
+ sítotisk, termoprint, nebo sublimace.

Nové typy lanyardů v nabídce - tkanickové ploché a kulaté, eko šňůrky, zipové a tkané.
Parkovací hodiny
nutná výbava aut ve městech, ideální reklamní produkt!

 

 Ceník přepravy

Zboží na slovensko za stejné ceny jako v ČR

Zajímavosti - poradna

 

Staré dobré reklamní předměty, kterými neopovrhujte

 Rozhodli jste se investovat do reklamních předmětů, ale nevíte, jaké konkrétní reklamní předměty stojí za investici? Dnes s pomocí nejmodernějších technologií jsme schopni natisknout logo na takřka jakýkoli předmět, což znamená, že vybrat si pár reklamních předmětů, do nichž budeme investovat, není zrovna snadný úkol.

Vyplatí se stále investovat do reklamních předmětů?

Mnohé firmy si stále kladou jednu jedinou otázku, a sice: ”Vyplatí se stále investovat do reklamních předmětů?" Jiné firmy si otázku formulují zase trochu jinak, a sice: “Jsou pro zákazníky reklamní předměty stále atraktivní? Používají je vůbec? Nejsou to vyhozené peníze?”

Potisky dnes nejsou žádná věda. Existuje hned několik tisků

V současné době firmy hledají co nejlevnější druhy reklamy. Investovat do reklam je důležité, ale ne každá společnost má na to, aby si zaplatila obří billboardy nebo aby natočila reklamu do televize.

Seznamte se s jednotlivými tisky

Žijeme v době, v níž se neustále něco děje. Neustále postupujeme v medicíně, neustále vymýšlíme novinky ve světě technologií. Díky vymoženostem, které v dnešním světě existují, máme mnoho možností – můžeme si například nechat logo své firmy natisknout na naprosto jakýkoliv povrch.

Seznamte se s lentikulárním tiskem

Dobrá reklama je základem prosperující společnosti. Pokud nemáte kvalitní reklamu, nemůžete očekávat, že se k vám zákazníci pohrnou.

Tipy na nevšední reklamní předměty, kterými potěšíte

Pokud zvažujete výrobu reklamních předmětů, asi byste neměli přemýšlet nad klasickými propiskami, které jsou sice neustále nedostatkové zboží, ale na druhou stranu je to něco neoriginálního, co si nechává vyrobit každá společnost.

Jak se tisknou potisky na reklamní předměty?

Reklamní předměty by měla mít každá společnost. Přece jenom je to něco, čím mohou obdarovat své zaměstnance či obchodní partnery. Navíc si tak udělají jakousi reklamu, která je vždycky potřeba. Je škoda, že se na reklamní předměty zapomíná, když se nyní volí hlavně internetová reklama, ale alespoň své vlastní propisky by měla mít každá společnost.

Lentikulární tisk

Původně se lentikulární tisk používal hlavně pro produktové novinky a obyčejně s efektem "kroutících obrázků," nyní se používá jako marketingový nástroj pro zobrazení zboží v pohybu. Nedávné pokroky u velkoformátových strojů umožnily využití pro nadměrné velikosti čočky (lentikule), které mají být použity v litografickém lentikulárním tisku.

Solventní tisk

V současnosti nejpopulárnější podoba technologie velkoplošného tisku určená především pro tisk na flexibilní podklady.

Využívané především pro tisk na papír (billboardy), fólie (cedule - polepy výloh), sítě a PVC bannery.

UV tisk

Nejnovější technologie umožňuje tisk prakticky na všechny pevné a flexibilní média (bez jakýchkoliv podkladových materiálů či textury), stejně jako na transparentní nebo zrcadlové plochy. 

Můžeme tisknout na hliník, sklo, plasty, dřevo, karton, stejně jako na klasické role různých materiálů (papír, bannery, fólie, polyester, atd.).  

| 1-10 / 11 | Následující

Doporučujeme

Multifunční šátek BASIC s potiskem.

Multifunční šátky
BASIC a šátky s fleece vrstvou a potiskem WINTER.
Výroba již od 10ks.

Papírové, bavlněné i syntetické tašky s vlastním potiskem

Papírové, bavlněné, syntetické, igelitové tašky a batohy s vlasntím potiskem.

Stripsy - párty vstupenky

STRIPSY - levné identifikační náramky potištěné vlastním motivem. V nabídce reklamní předměty TAEDA najdete také dárkové produkty jako stripsy, nebo jiné lanyardy.

 

FTP | Administrace | Webmail | Developed and © TAEDA services s.r.o.