Letáky a vizitky jsou něco, co nesmí postrádat žádná firma

Každá firma by měla mít na paměti, že se bez kvalitní reklamy neobejde. V současné době je na trhu mnoho firem, které se přou o zákazníky a také o zaměstnance, jelikož dnes vládne zaměstnanecká krize. Je proto nutné investovat do reklamy, protože jenom tak budete úspěšně čelit konkurenci a vyhrajete v konkurenčních bojích. Otázkou však je, jakou formu reklamy nesmíte postrádat.

Mnohé firmy investují především do internetové reklamy. Je to pochopitelné, vždyť žijeme v době plné technologie. Je však velká škoda, že lidé investují tak moc do internetové reklamy, že zapomínají na tu klasickou reklamu, kterou jsou reklamní předměty.

O reklamních předmětech si lidé myslí, že jsou zastaralé. Jenže ono to tak není. Stále jsou efektivní a úspěšnou reklamou, do které se lidé nesmí bát investovat. Zejména do vizitek a letáků se stále investovat vyplatí.

Vizitky by měl mít každý ředitel či vedoucí ve firmě

Ať už jste majitelem společnosti, ředitelem marketingového oddělení nebo vedoucím skladu, za každých okolností byste měli mít svou vizitku, kterou případně darujete obchodním partnerům nebo dodavatelům.

Na takové vizitce by mělo stát vždy jméno pracovníka nebo majitele firmy, dále také jeho pozice ve firmě (neopomeňte ani název samotné firmy), nesmí se zapomenout na emailovou adresu a také na telefonický kontakt, na který se v případě potřeby obrátit.

 

Letáky jsou stále efektivní reklamou

I když se to na první pohled nezdá, i letáky jsou stále efektivní reklamou, do které se vyplatí investovat. Samozřejmě musí být vyrobeny tak, aby zaujaly na první pohled a aby si je lidé přečetli, i když to původně neměli v plánu.

Na letáku by mělo být napsáno velkým písmem motto či služba, kterou firma nabízí. Ta musí zaujmout pozornost. Menším písmem mohou být vypsány slevy, akce, ceny či případně další služby. Na letáku nesmí chybět adresa firmy a název společnosti, dobré je uvést i emailovou adresu a telefonický kontakt.