TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Reklamní předměty - poradna

 

Proč nakupovat reklamní předměty od nás?

 Určitě jste postřehli nedávnou studii, ve které se zmiňovalo, že reklamní předměty jsou opravdu efektivní reklamou. Dokonce se jedná o daleko efektivnější reklamu, než jakou je například inzerce v novinách. Pokud uvažujete nad tím, že do reklamních předmětů budete přece jenom investovat ...

Co je to reklama?

V současné době se na každém rohu setkáte s pojmem “reklama”. Ať už brouzdáte na sociálních sítích nebo si jen čtete v novinách zajímavý článek. Na reklamu můžete narazit při jízdě do práce, taky vám skočí do rozkoukaného televizního seriálu. S reklamou se opravdu setkáváme dnes a denně a je tedy otázkou, co to vlastně je.

Vánoce se blíží. Už jste investovali do vánočních reklamních předmětů?

Se začátkem listopadu se řada lidí začala oficiálně těšit na vánoční svátky. A samozřejmě s listopadem to také vypuklo – vypuklo davové šílenství v obchodních centrech, všechno se začalo zdobit a pomalu se začíná péct cukroví. I ve firmách to začíná houstnout, protože se do Vánoc musí stihnout všechny zakázky, které se musí odvézt. 

Předměty, které udělají nejlepší reklamu během podzimu

Rozhodli jste se investovat do reklamních předmětů? Pravděpodobně vás posunulo, kam se odvětví reklamy za poslední roky posunulo. Zatímco dříve jsme mohli natisknout logo jen na propisky nebo bloky, dnes je možné natisknout logo prakticky na jakýkoli předmět, na který si vzpomeneme. Moderní technologie jsou dnes zkrátka velice vyspělé a neustále se vyvíjí.

S klesajícími teplotami se vyplatí investovat do škrabek na sklo a podobných reklamních předmětů

Považujete reklamní předměty za efektivní reklamu? Pak jistě víte, že do reklamních předmětů se vyplatí investovat s příchodem každého ročního období.

Nepostradatelné reklamní předměty, o kterých se musí investovat hned po zahájení podnikatelské činnosti

I když se řada podnikatelů domnívá, že reklamní předměty už jsou pasé, není tomu tak. Reklamní předměty tu byly, jsou a budou, jedná se o skvělou reklamu, která často přežije firmu, které propagaci dělá.

Reklamní předměty pro aktuální sezonu

Zatímco v minulosti bylo možné natisknout logo firmy jenom na propisky nebo na reklamní bloky, dnes je možné natisknout logo firmy na mnoho jiných předmětů.

Potěšte zaměstnance před dovolenou. Darujte jim reklamní předměty, které využijí

Odjíždí vám vaši zaměstnanci na dovolenou? I na dovolené mohou sloužit firmě. Darujte jim reklamní předměty, které na dovolené využijí, a udělejte si tak skvělou reklamu. Navíc uděláte zaměstnancům velkou radost a opět v jejich očích trochu stoupnete. 

Reklamní předměty, které se využijí během léta

Investovat do reklamních předmětů se vyplatí, to je všem dobře známo. Jenže do jakých reklamních předmětů se investovat vyplatí? Přece jen lze natisknout logo firmy na jakýkoli předmět, za což děkujeme nejmodernějším technologiím.

Aktuální novinky ve světě reklamních předmětů

Reklamní předměty jsou stále efektivní reklamou, o tom není pochyb. Přece jen se jedná o reklamu, která tu byla, je a bude – je to opravdu efektivní reklama, která je v současné době bohužel opomíjena. Mnozí podnikatelé a marketingová oddělení se zaměřují převážně na internetovou reklamu, která však nemusí mít takový dosah, o jakém sníme. 

| 1-10 / 34 | Následující