TAEDA services s.r.o.

Reflexní vesty FLASH, pásky a lanyardy s potiskem Propisky se stylusem snurky na krk Parkovací hodiny
Reflexní reklamní předměty
- s vlastním potiskem 


- buďte stále viditelní
reflexní náramky, vesty FLASH, reflexní klíčenky - lanyardy.
Multifunkční propisky se stylusem
a vlastním potiskem.

Reklamní šňůrky na krk
+ sítotisk, termoprint, nebo sublimace.

Nové typy lanyardů v nabídce - tkanickové ploché a kulaté, eko šňůrky, zipové a tkané.
Parkovací hodiny
nutná výbava aut ve městech, ideální reklamní produkt!

Reklamní předměty - poradna

 

Přichází čas vánočních reklamních předmětů. Které letos stojí za to?

Jelikož přichází čas vánoční, to znamená, že začíná takzvané vánoční šílenství, kdy se v obchodních centrech nebude dát hnout a kdy lidé budou kupovat jeden předražený sortiment na druhým.

Jaká reklama je v současné době nejefektivnější?

Mít pořádnou reklamu, to je základ úspěchu. Mnohé firmy si bohužel neuvědomují, že působí na trhu, který je plný podobných, ne-li stejných firem, jimž musí čelit. A jak lépe se upoutá pozornost než kvalitní reklamou, která představuje hlavní důvod vysokých tržeb a velkých obratů.

Jak šel čas s reklamními předměty

I když dříve nebylo tolik firem na trhu, přesto se musely firmy snažit o to, aby se dostaly do podvědomí lidí, aby je zaujaly a přinutily k nákupu. Stejně jako dříve nebylo tolik firem na trhu, nebylo ani tolik možností reklamy, jako je nyní. Dnes mohou firmy využít billboardy, plakáty, letáky, internetovou reklamu nebo televizní reklamy, bohužel se však zapomíná na reklamní předměty, které tehdy měly obrovskou váhu a byly tou nejefektivnější reklamou.

Jaké reklamní předměty nesmí podnikatelé postrádat?

Každý podnikatel by měl investovat do reklamních předmětů, a to z jednoho prostého důvodu - dosáhnou tak velmi efektivní reklamy, která jim přisune velkou spoustu nových klientů, jež se zaslouží o stále vzrůstající zisky. Reklamní předměty navíc nejsou tak drahé jako jiné formy reklamy, proto investice nebude tak zasahovat do rozpočtu firmy, jako by zasáhla například tvorba televizní reklamy nebo billboardy, kterých si v současné době stejně nikdo nevšímá.

Než necháte vyrobit reklamní předměty, dbejte na jednu vlastnost

Kvalitní reklama je to nejdůležitější, do čeho musí firmy investovat. V současné době si firmy myslí, že efektivní je reklama jen v internetové podobě, ale to je samozřejmě mylná domněnka, kterou si vytvořily firmy proto, aby ušetřily.

Reklamní předměty vhodné pro léto

Uvažujete nad tím, že si necháte vyrobit reklamní předměty pro svůj podnik? Dvakrát neváhejte. Je to skvělá investice, která se do budoucna mnohonásobně vrátí. Přece jenom reklamní předměty jsou reklamou, která nemá datum splatnosti.

Jaké reklamní předměty oceníte na jaře?

Reklamní předměty jsou i v dnešní době skvělou reklamou, i když mnoho lidí tvrdí opak. Většina firem sází na internetovou reklamu, která však není tak efektivní, jak se na první pohled může zdát.

Tři různé obory a jaké reklamní předměty se pro ně hodí

Efektivní reklamu potřebuje naprosto každá společnost, ať už se zaměřuje na cokoliv. Bez skvělé reklamy nemůže firma fungovat, nemůže uspět u konkurence, bohužel.

Na čem všem může být vaše logo?

Když firmy zvažují reklamu, málokdy uvažují nad reklamními předměty, což je velká škoda. Reklamní předměty se v současné době velice podceňují. Mnoho lidí si totiž představí propisku či blog, případně klíčenku.

Do jakých reklamních předmětů se vyplatí investovat?

Každá firma by měla investovat nějaké peníze do reklamy. Právě díky reklamě se totiž firma vryje do paměti potencionálním zákazníkům.

| 1-10 / 20 | Následující

 

Doporučujeme

Multifunční šátek BASIC s potiskem.
Multifunční šátky s vlastním potiskem.
Varianty BASIC, nebo WINTER s fleece vrstvou. Výroba již od 10ks/var.

Papírové, bavlněné i syntetické tašky s vlastním potiskem
Papírové, bavlněné, syntetické, igelitové i další tašky s vlasntím potiskem.
Termonádoby, termohrníčky s potiskem
V nabídce reklamní předměty TAEDA najdete také dárkové produkty jako termonádoby, termohrníčky, nebo butylky, vše s vlastním potiskem.

Ceník přepravy

Zboží na slovensko za stejné ceny jako v ČR
Možnosti a ceník přepravy zboží po ČR, na Slovensko i po EU 

 

FTP | Administrace | Webmail | Developed and © TAEDA services s.r.o.

výroba lanyardů potisk klíčenek sublimace stuh reklamní klíčenky na krk rychlá výroba lanyardů sublimované šňůrky
UV ofsetový tisk na plast tisk na PVC průhledné vizitky transparentní vizitky průhledné karty poloprůhledné vizitky
tisk kreditních karet tisk ID karet tisk členské karty tisk plastové letáky reklamní tašky reflexní samolepky
reklamní propisky vizitky za korunu rychlý tisk letáků levný tisk plakátů A1 levný tisk plakátů A2 levný tisk plakátů A3
tisk vizitek s parciálním lakem tisk parciální lak digitální tisk speciální vizitky tisk obálky tisk šanony
tisk banneru reflexní doplňky oděvu reflexní náramky tisk roll-up USB flash disky reflexní náramky pro chodce a cyklisty
výroba parkovací hodiny výroba parkovací kotouč reflexní přívěšky reklamní zapalovače zapalovače s potiskem reklamní hrníčky s plnobarevným potiskem
podložky pod myš kuličková pera - propisky hrnky, šálky, termonádoby samopropisovací bloky plastové vizitky reflexní přívěšky