Ideální dárek pro obchodní partnery. Poděkujte jim za dlouhá léta spolupráce

Co by to byl podnikatel bez obchodního partnera. Dnes jen málokterá společnost funguje bez obchodních partnerů, většina však má své lidi a firmy, s nimiž úzce spolupracuje. V době, kdy se sjednává spolupráce mezi vámi a obchodními partnery, jste za obchodní partnery vděční. Tato vděčnost by však neměla vymizet a měla by nadále setrvat. Proto je důležité, abyste si svých obchodních partnerů vážili a neustále jim dávali vědět, jak si jich vážíte. Zejména jim dávejte vědět aspoň jednou za rok, kdy jim třeba pošlete dárek s poděkováním za to, že s vámi dlouhá léta spolupracují.

Pokud zrovna chcete svému obchodnímu partnerovi poslat nějaké poděkování, možná se ptáte, jak by takové poděkování mělo vypadat. Nemusíte kupovat konkurenční předměty, darujte mu reklamní předměty, které však nebudou vypadat jako ty, které dáváte svým zaměstnancům.

Ideálním dárkem jsou luxusní propisky Parker

Stylovou propiskou ještě navíc v pouzdru nikdo nepohrdne. I když žijeme v době moderních technologií, stále více lidí začíná přicházet na to, že diáře z papíru jsou nade všechno. A se zvyšující se oblibou papírových diářů roste také zájem o propisky, u kterých se ukázalo, že je to doslova nedostatkové zboží. Doma nebo po ruce je většinou nemáme.
I obchodní partneři potřebují mít propisky neustále po ruce. Nemusí však nosit méně kvalitní plastové propisky, raději je obdarujte luxusními propiskami Parker, které jsou kovové a které jsou navíc schované do hezkého obalu, který dýchá luxusem.

Pražená zrnková káva nejen pro milovníky kávy

Věděli jste, že můžete své logo nanést i na praženou zrnkovou kávu? Pokud je váš obchodní partner milovníkem kávy, pak neváhejte a pošlete mu balení pražené zrnkové kávy, na které bude natištěno vaše logo nebo motto pro hezčí den.
I když někdo kávu pít nemusí, káva je vždy dobrý způsob, jak někomu udělat radost. Hodí se v mnoha situacích a rozhodně s ní nikdo nepohrdne.