TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Luxusní propisky PARKER s vlastním potiskem

Úspěšní podnikatelé a odborníci by kolem sebe měli šířit obraz úspěchu. Estetické kovové tužky s laserem gravírovaným logem Vaší firmy na sebe budou poutat pozornost jako magnet.  

Hledáte-li luxusní psací potřeby, které mají jméno, potom hledáte PARKER!

Nově zařazujeme do nabídky také stylovou značku ZENITH.

U propisek PARKER nově nabízíme možnost individuálního potisku - každá propiska bude mít jiný potisk (gravír). Cena k propisce 20 Kč/ks (minimální náklad 5ks) - vhodné např. jako dárek pro zaměstnance s vyrytým jménem

Propiska PARKER JOTTER Propiska PARKER VECTOR Propiska PARKER IM

PARKER JOTTER

PARKER VECTOR

PARKER IM

 

Propiska PARKER URBAN

Luxusní propiska ZENITH s Vaším potiskem

PARKER URBAN

PROPISKA ZENITH

Propisek není nikdy dost!

Když si člověk vybaví reklamní předměty, pak ho většinou první napadne reklamní blok nebo reklamní propiska. Jedná se totiž asi o nejčastější podobu reklamních předmětů, které společnosti nechávají vyrobit. Je to poměrně levná varianta, která je dokonce i praktická. Propisek přece není nikdy dost. Nosíme je v kabelkách, v autech, máme je poschovávané v každém koutu domácnosti.

Společnosti si však nyní mohou vybírat z mnoha podob těchto propisek, pokud touží přesně po této formě reklamních předmětů. Firma Taeda totiž začala vyrábět velice estetické kovové tužky, na nichž bude laserem gravírované logo vaší společnosti. Jen málokoho taková reklamní propiska nenadchne!

Tato společnost nově nabízí svým klientům výrobu luxusnějších per nejen značky PARKER, ale také i značky ZENITH. Pouze však u propisek PARKER se nabízí možnost individuálního potisku, kdy tedy každá propiska bude mít jiný potisk, neboli gravír.

Mimo logo společnosti si na takovou propisku můžete nechat vyrýt třeba jméno zaměstnance, kterému tento reklamní předmět věnujete. 

Kontaktní rozhraní

Při využití kontaktního rozhraní prosím nejdříve zvolte typ dotazu. Dle zvolené typu se Vám poté rozhraní přizpůsobí

 

TAEDA administrace Administrace   TAEDA mail Webmail   TAEDA Developed and © TAEDA services s.r.o.