Investice do reklamních předmětů není přežitek

Neustále slýcháte o tom, že do reklamních předmětů se investovat vyplatí? Pokud tomu tak opravdu je, komu se pak mají reklamní předměty darovat? Reklamní předměty jsou typem reklamy, jsou rozhodně velice efektivní reklamou, na druhou stranu si řada lídrů firem pokládá otázku, komu věnovat natištěnou propisku nebo reklamní blok, za který se utratilo? Abyste neschovávali reklamní předměty v šuplících, poradíme vám, komu reklamní předměty darovat.

U reklamních předmětů to není jako u reklamy na sociálních sítích. U reklamy na sociálních sítích musíte vědět přesně, na koho cílíte a kdo je váš koncový zákazník. Reklamní předměty však můžete darovat komukoliv.

Darujte je zákazníkům

Aby byla reklama efektivní a abyste získali i skvělou zpětnou vazbu od zákazníka, obdarujte právě zákazníka reklamními předměty. Ideální bude, když propisku, blok nebo samolepku přidáte do objednávky, kterou odesíláte zákazníkovi.
Pokud jste si nechali vyrobit dražší reklamní předměty, obdarujte jimi zákazníky, kteří si u vás nakoupili zboží v určité hodnotě. Zákazníci dárek rozhodně ocení, o tom není pochyb ani sporu.

Darujte je obchodním partnerům

I s obchodními partnery byste si měli udržovat dobré vztahy. A tak na ně nezapomínejte a obdarujte je předměty, které jim udělají radost. Pero, pražená zrnková káva nebo třeba hrnek– to jsou ideální reklamní předměty, které zároveň poslouží jako dárek obchodnímu partnerovi za věrnost a spolupráci.

Darujte je zaměstnancům

Blíží se vánoční večírek a chcete své zaměstnance něčím obdarovat? Pokud se firmě zrovna nedařilo a pokud firma nemá na vyplacení prémií, i takové reklamní předměty potěší. Jen, ať jsou praktické.
 
Pokud chcete zaměstnance obdarovat na zmíněném vánočním večírku, neváhejte a pořiďte jim tematické předměty. Na mysli máme hlavně vánoční čepice nebo vánoční punčochy.