Čím udělat radost obchodnímu partnerovi?

Obchodních partnerů bychom si měli neustále vážit. Přece jen díky nim se nám v podnikání daří. Stejně jako my je, potřebují i oni nás. Každá strana by tak měla dávat té druhé vědět, jak moc si váží fungující spolupráce. I když nemusíte být v kontaktu denně, vyplatí se obchodního partnera překvapit balíčkem třeba v den výročí vaší spolupráce nebo na jeho narozeniny či na Vánoce. Balíček nemusí být plný hodnotných dárků, stačí když do něj zakomponujete reklamní předměty, které budou vaší propagací a jeho neurazí.

Nabízí se otázka, jaké reklamní předměty neurazí obchodního partnera a jaké se zároveň hodí do balíčku, který bude poslán dárkem. Přinášíme vám několik tipů na takové reklamní předměty, které navíc nejsou ani extrémně drahou záležitostí.

Pražená zrnková káva

Doporučujeme investovat například do pražené zrnkové kávy, která také může nést logo vaší firmy. Taková pražená zrnková káva je unikátním dárkem, který navíc nikdy neurazí. Dokonce ani toho, kdo kávu nepije. Hodit se totiž může pro chvíle, kdy zavítá do podniku někdo, kdo se za milovníka kávy doslova označuje.

Reklamní propisky

I když si říkáte, že reklamní propisky jsou obyčejnou pozorností, není to tak. Reklamní propisky lze pořídit i v kovovém provedení, dokonce i v elegantním obalu či pouzdru. Takový dárek se kupuje pravým businessmanům, kterým rozhodně je i váš obchodní partner. Když k tomu navíc přidáte skvělý blog nebo diář, pak bude dárek opravdu fantastický.

Reklamní deštník

Deštníky jsou praktické, proto je taky přibalte do balíčku. Ochráníte tak obchodního partnera před sprchou, kterou si pro něj připravilo počasí. Navíc většina lidí nemá svůj vlastní deštník, jelikož se domnívají, že ho nebudou potřebovat, ale jsou na omylu. Možná tak váš darovaný deštník bude prvním deštníkem obchodního partnera!