Reklamní předměty, které se využijí během léta

Investovat do reklamních předmětů se vyplatí, to je všem dobře známo. Jenže do jakých reklamních předmětů se investovat vyplatí? Přece jen lze natisknout logo firmy na jakýkoli předmět, za což děkujeme nejmodernějším technologiím. Je ale pravdou, že pokud nemáme vlastní nápad, je velice těžké si vybrat předměty, jež si necháme vyrobit s vlastním potiskem. Doporučujeme se proto dívat na aktuální sezonu, roční období dokáže s výběrem reklamních předmětů opravdu pomoct.

Zatímco v zimě byly populární vánoční čepice, baňky nebo také vánoční punčochy, v létě se vyplatí natisknout logo firmy na trochu jiné předměty. Poradíme vám několik z nich, které se v létě vyplatí mít po ruce, jelikož udělají skvělou reklamu vaší firmě.

Sluneční brýle s potiskem

Věděli jste, že potisk mohou mít i vaše sluneční brýle? Sluneční brýle jsou během léta nepostradatelné, chrání zrak před slunečním zářením. Ostatně je pravdou, že mnozí lidé brýle nemají, jelikož za ně nechtějí utrácet. Obdarujte je proto vašimi slunečními brýlemi s potiskem, které budou doslova chodící reklamou. Při výrobě reklamních slunečních brýlí si můžete vybrat třeba i barvu, v jaké budou sluneční brýle provedeny.

Reklamní lehátka

Lidé tráví během léta volný čas na zahradě u bazénu, ale také jezdí na dovolené a chodí na koupaliště. Ať už budou trávit čas kdekoli, mohou s sebou mít reklamní lehátka, která budou pro ně představovat pohodlí a pro vás to bude opět efektivní reklama, která nebude marnou investicí.

Potisky i na ručníky

Dalším reklamním předmětem, který bude efektivní hlavně v létě, jsou reklamní ručníky, případně reklamní osušky, které mohou nést i vaše logo. Doporučujeme v létě investovat hlavně do reklamních osušek, jelikož ty jsou častějším doprovodem na koupaliště.