Proč jednou za čas obdarovat zaměstnance třeba reklamním předmětem?

Když se vyrábí reklamní předměty, většina lídrů firem jimi chce obdarovat své stávající klienty nebo obchodní partnery. Ale co jednou za čas obdarovat reklamními předměty i své zaměstnance? I ty to určitě potěší! Nyní si však řada lídrů firem pokládá jednu otázku, a sice proč by se měli zaměstnanci obdarovávat reklamními předměty?

Jako díky za jejich práci

Pokud obdarujete své zaměstnance reklamními předměty, neuděláte jim jenom radost, ale také jim poděkujete za jejich dobře odváděnou práci. Tento krok, který pro vás bude znamenat i propagaci společnosti, navíc zlepší vztahy na pracovišti, vylepší atmosféru v podniku a také se výrazně zlepší vztah zaměstnanců k vám jakožto k nadřízenému. To ostatně prokazují i nedávné statistiky, které mluví o tom, že až šedesát procent pracovníků dostávajících dárky od zaměstnavatelů zlepší svůj pracovní výkon.

Kdy je vhodný čas na obdarovávání zaměstnanců?

Nabízí se také otázka, kdy je ten nejlepší čas na obdarovávání zaměstnanců. Nemusí to být ani zdaleka jenom v období vánočních svátků. Reklamní předměty mohou být součástí výročních odměňovacích programů, také mohou být odměnou za konkrétní chování, také to může být součást firemních odměňovacích programů. 

Jaké předměty zaměstnanci ocení?

Když se bude jednat o funkční nebo zábavné nebo o trendy předměty, zaměstnancům nebude ani vadit to, když předměty nesou logo společnosti. V praxi se nejvíce oceňují hrníčky nebo termo hrnky, které se mohou vytáhnout na túru, kterou zaměstnanci podniknou během své letní či zimní dovolené. Oblíbené jsou v posledních letech také plátěné tašky, které plně nahrazují ty plastové. A samozřejmě se cení textilní reklamní předměty čili trička, mikiny nebo multifunkční šátky nebo během vánočních svátků vánoční čepice.