TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Osušky, ručníky s vlastní grafikou

Přemýšlíte nad výrobou nových reklamních předmětů a nevíte, v jaké podobě je nechat vyrobit? Vždy se zaměřujte na praktické reklamní předměty, které se nevyhazují do odpadkového koše. Praktickým reklamním předmětem jsou například osušky a ručníky, které nově vyrábí i firma TAEDA.

Dárkové ručníky s vlastním brandingem

Hygiena je součástí každého našeho dne. A k ní patří i ručník či osuška. Pokud si tedy logo své firmy či název firmy necháte natisknout právě na osušku, nebudete litovat. Dnes je to jeden z nejpraktičtějších reklamních předmětů, kterým nepohrdnou ani zaměstnanci, ani vaši obchodní partneři, které byste měli obdarovávat zejména v době, kdy spolu vyjednáte novou spolupráci nebo kdy se vám podaří dosáhnout nějakého úspěchu.

Na ručnících a osuškách skvěle vynikne vaše logo nebo název firmy. Sami se můžete rozhodnout, kde bude název firmy natisknut, jestli bude rozprostřen po celém ručníku či jestli bude jenom v rohu osušky.

Ručníky i osušky lze vyrobit v různých rozměrech. Záleží jenom na vás, jakým dáte přednost. Ručníky firma TAEDA vyrábí buď s vlastní výšivkou, nebo ručníky FULL COLOR, jež jsou s plnobarevným potiskem. Na ručníky z mikrovlákna je zároveň možné umístit své logo ražbou.  

Praktické a funkční reklamní předměty

Když reklamní předměty, tak jedině v praktické podobě. Jen praktické reklamní předměty neskončí v odpadkových koších. Investujte do nich, vyplatí se to a nebude to marná invsetice. Mezi nejpraktičtější reklamní předměty se dnes řadí zejména ručníky a osušky, které vyrábí firma Taeda. Natisknout můžete na ručník své vlastní logo či název společnosti, vybírat můžete z mnoha velikostí a barev.

Hygiena patří ke každodenním činnostem, bez kterých nemůžeme existovat. A s hygienou se nedílně pojí i ručníky a osušky, kterých není nikdy dost. Ručníky a osušky jsou zároveň skvělým reklamním i dárkovým předmětem, kterým můžete obdarovat nejen své klienty či potencionální zákazníky, ale také své zákazníky či obchodní partnery, jež je slušné obdarovat zejména v době, kdy se vám společně podaří nějaký skvělý obchod či kdy společně dosáhnete velkého úspěchu.

Firma TAEDA nabízí stylové ručníky z kvalitního materiálu (ze stoprocentní bavlny) a nabízí je v několika velikostech, nejčastěji ve velikosti 140 x 70 cm, 100 x 50 centimetrů.