TAEDA services s.r.o.

Reflexní vesty FLASH, pásky a lanyardy s potiskem Propisky se stylusem snurky na krk Parkovací hodiny
Reflexní reklamní předměty
- s vlastním potiskem 


- buďte stále viditelní
reflexní náramky, vesty FLASH, reflexní klíčenky - lanyardy.
Multifunkční propisky se stylusem
a vlastním potiskem.

Reklamní šňůrky na krk
+ sítotisk, termoprint, nebo sublimace.

Nové typy lanyardů v nabídce - tkanickové ploché a kulaté, eko šňůrky, zipové a tkané.
Parkovací hodiny
nutná výbava aut ve městech, ideální reklamní produkt!

Osušky, ručníky s vlastní grafikou

Přemýšlíte nad výrobou nových reklamních předmětů a nevíte, v jaké podobě je nechat vyrobit? Vždy se zaměřujte na praktické reklamní předměty, které se nevyhazují do odpadkového koše. Praktickým reklamním předmětem jsou například osušky a ručníky, které nově vyrábí i firma Taeda.

Hygiena je součástí každého našeho dne. A k ní patří i ručník či osuška. Pokud si tedy logo své firmy či název firmy necháte natisknout právě na osušku, nebudete litovat. Dnes je to jeden z nejpraktičtějších reklamních předmětů, kterým nepohrdnou ani zaměstnanci, ani vaši obchodní partneři, které byste měli obdarovávat zejména v době, kdy spolu vyjednáte novou spolupráci nebo kdy se vám podaří dosáhnout nějakého úspěchu.

Na ručnících a osuškách skvěle vynikne vaše logo nebo název firmy. Sami se můžete rozhodnout, kde bude název firmy natisknut, jestli bude rozprostřen po celém ručníku či jestli bude jenom v rohu osušky.

Ručníky i osušky lze vyrobit v různých rozměrech. Záleží jenom na vás, jakým dáte přednost. Ručníky firma Taeda vyrábí buď s vlastní výšivkou, nebo ručníky FULLPRINT, jež jsou s plnobarevným potiskem.  

Ručníky s výšivkou

RUČNÍKY

- technologie: výšivka
 

Ručníky FULLPRINT s plnobarevným potiskem

RUČNÍKY FULLPRINT

- plnobarevný potisk
 

Rychleschnoucí ručníky z mikrovlákna s Vaším logem

RUČNÍKY MICRO FIBER

- rychleschnoucí ručníky
z mikrovlákna 

Když reklamní předměty, tak jedině v praktické podobě. Jen praktické reklamní předměty neskončí v odpadkových koších. Investujte do nich, vyplatí se to a nebude to marná invsetice. Mezi nejpraktičtější reklamní předměty se dnes řadí zejména ručníky a osušky, které vyrábí firma Taeda. Natisknout můžete na ručník své vlastní logo či název společnosti, vybírat můžete z mnoha velikostí a barev.

Hygiena patří ke každodenním činnostem, bez kterých nemůžeme existovat. A s hygienou se nedílně pojí i ručníky a osušky, kterých není nikdy dost. Ručníky a osušky jsou zároveň skvělým reklamním i dárkovým předmětem, kterým můžete obdarovat nejen své klienty či potencionální zákazníky, ale také své zákazníky či obchodní partnery, jež je slušné obdarovat zejména v době, kdy se vám společně podaří nějaký skvělý obchod či kdy společně dosáhnete velkého úspěchu.

Firma Taeda nabízí stylové ručníky z kvalitního materiálu (ze stoprocentní bavlny) a nabízí je rovnou ve dvou velikostech, a sice ve velikosti 140 x 70 centimetrů a 100 x 50 centimetrů. Ručník je aktuálně dostupný v moderních sedmi barvách.

 

Ceník přepravy

Zboží na slovensko za stejné ceny jako v ČR
Možnosti a ceník přepravy zboží po ČR, na Slovensko i po EU 

Doporučujeme

Reflexní přívěšky jako doplněk oděvu.
Refexní přívěšky jako bezpečnostní doplněk oděvu pro Vás i Vaše děti.

Papírové, bavlněné i syntetické tašky s vlastním potiskem
Papírové, bavlněné, syntetické, igelitové i další tašky s vlasntím potiskem.
Termonádoby, termohrníčky s potiskem
V nabídce reklamní předměty TAEDA najdete také dárkové produkty jako termonádoby, termohrníčky, nebo butylky, vše s vlastním potiskem.

 

FTP | Administrace | Webmail | Developed and © TAEDA services s.r.o.

výroba lanyardů potisk klíčenek sublimace stuh reklamní klíčenky na krk rychlá výroba lanyardů sublimované šňůrky
USB flash disk USB paměť USB 3.0 kovové propisky reklamní tužky a propisky propisky PARKER s potiskem
reflexní pásky reflexní náramky pro chodce reklamní deštníky tisk roll-up klíčenka  - otvírák s potiskem přívěšky s potiksem
výroba parkovací hodiny výroba parkovací kotouč pražená zrnková káva reklamní zapalovače zapalovače s potiskem potisk zapalovačů
podložky pod myš kuličková pera - propisky hrnky, šálky, termonádoby hrnky s barevným potiskem