TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Multifunkční šátky a sportovní čelenky s vlastním potiskem

Multifunkční šátky můžou sloužit zároveň jako vhodný reklamní předmět. Máme na výběr z několika druhů reklamních multifunkčních šátku - všechny s typy vlastním potiskem. V naší nabídce naleznete klasický model multifunčkního šátku BASIC s celoplošným potiskem, nebo multifunkční šátky WINTER a POLAR, které jsou doplněny o FLECCE vrstvu. Ta je ideální především pro zimní chladné dny.

TAEDA - stylové sportovní a moderní multifunkční šátky a čelenky s vlastním potiskem

Multifunkční šátky nejen pro chladné zimní měsíce

Když začnou teploty klesat k nule, vytahujeme ze dna skříně teplejší oblečení i doplňky. Mikiny jsou nahrazovány svetry, kšiltovky čepicemi.  Zatímco na jaře upřednostňujeme šátky lehčí, v zimě dáváme přednost teplejším modelům. Pokud však budete investovat do multifunkčního šátku, nebudete potřebovat více podobných doplňků.

Multifunkční šátky mohou sloužit jako reklamní předmět, který zaměstnanci či jiní obdarovaní ocení. Šátek totiž mohou nosit nejen v zimě, ale také během teplejších ročních období, kdy není počasí zrovna příznivé. Multifunkční šátky nabízíme v několika druzích, všechny lze mít s vlastním potiskem. Rozhodnete se pro celoplošný potisk či máte jinou představu?

Multifunkční šátky jsou kvalitní, prodyšné a mohou sloužit nejen jako šátek, ale také je možné je využít jako čelenku nebo čepici. Multifunkční šátek je reklamní předmět, který obdarovaní opravdu ocení. Udělejte radost ještě větší a nechte potisknout i batohy nebo sluneční brýle .