TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Výroba zápalek s vlastním potiskem

Výroba zápalek a vlastní plnobarevný ofsetový potisk krabiček po celé ploše. Na přání klienta krabičky i dále ušlechťujeme dle individuálního zadání.

 

Jaká je nejzajímavější forma reklamních předmětů? Zápalky!

Dnes se dají reklamní předměty vyrobit opravdu v různých podobách. Už to dávno není jenom o blocích, tužkách, pravítcích nebo o reflexních prvcích. V současné době se může upustit uzdu své fantazii. Společnosti si mohou vybírat z široké škály možností. Není třeba se ohlížet jenom na cenu, ale dejte prostor také praktičnosti a hlavně tomu, jak moc zajímavý reklamní předmět je.

Mezi jedny z nejzajímavějších forem reklamních předmětů se rozhodně řadí reklamní zápalky s vlastním potiskem. Logo se tiskne ofsetovým tiskem a většinou na krabičky. Mimo to je však možné nechat si potisknout logem své společnosti i zapalovač, na nějž se vše tiskne pomocí technologie tampontisku. Na otázku: „Nemáš oheň?“ tak budete mít vždy odpověď.

Jelikož v dnešní době kuřáků přibývá, společnosti rozhodně neudělají špatně, pokud se rozhodnou investovat do této podoby firemních předmětů. Jelikož jsou zápalky nebo zapalovač většinou stále po kapsách, reklama bude neustále na očích nejen vlastníkovi těchto předmětů.