TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Reklamní a dárkové tužky s vlastním potiskem - Taeda.cz

Reklamní tužky s Vaším potiskem patří mezi nejlevnější výrobek, na který můžete umístit svou reklamu. Je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nabízíme dvě možnosti potisku (tampontisk, plnobarevný UV potisk). Pomocí plnobarevného potisku naneseme UV technologií libovolnou kombinaci i přechody barev, v případě zájmu i po obou stranách.

TAEDA - reklama neustále na očích!

Hledáte praktický reklamní předmět? Co třeba tužky?

Pakliže zvažujete investování do výroby reklamních předmětů ve vaší společnosti, pak se rozhodujte podle praktičnosti. Žádný z vašich zaměstnanců, kteří reklamní předmět dostanou, ani žádný návštěvník, který by snad vaši společnost navštívil v době dnu otevřených dveří, dokonce ani žádný výherce, který by snad vyhrál set dárkových reklamních předmětů v tombole na nějakém plese, netouží po věcech, které by nevyužili v běžném životě. Pokud nebudou vaše firemní předměty praktické, pak se bude jednat o vyhozené peníze, které bohužel už jen tak na zemi nenajdete. Proto při výběru podob, v jakých se rozhodnete reklamní předměty vyrobit, dbejte na to, aby byly věci především praktické.

Reklamní tužky

Jednou takovou možností jsou samozřejmě reklamní tužky. Ty jsou jedny z oblíbených podob, protože v této podobě se jednoznačně nejedná o vyhozené peníze. Tužek přece není nikdy dost! A stoprocentně se využijí, stejně jako firemní propisky. Mnohdy se navíc stává, že tužku dokonce postrádáte, proto byste zatoužili mít ji rychle po ruce. Není tedy lepší podoby reklamních předmětů.K takovým tužkám doporučujeme například i reklamní bloky nebo notesy, které tvoří s tužkami nerozlučnou dvojici.