TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Bavlněné tašky s reklamním potiskem - Taeda.cz

Proč investovat při každém nákupu do igelitových sáčků, když můžete mít tyto látkové 100% bavlněné tašky, které Vám vydrží. Představujeme Vám kategorii ekologických bavlněných tašek a vaků s vlastním potiskem.

 

Využijte současných trendů a mějte skvělý reklamní předmět

V současné době neustále narážíme na látkové bavlněné tašky, které nosí do obchodu nejen každá žena, ale také i většina mužů. Je to naprosto skvělá věc při nakupování potravin, protože se vám jen tak neprotrhne, když půjdete se sebevíc těžkým nákupem domů. Navíc je to současný módní hit, a tak s ní budete dokonce i styloví.

Pokud máte svou vlastní společnost, možná byste se měli rozhodnout pro výrobu reklamních předmětů právě v této podobě. Přece jenom nemusíte investovat do běžných propisek, hrníčků nebo klíčenek, které má každá firma, ale zaujměte něčím originálním a novým. Igelitové tašky je zbytečné tisknout, protože se většinou jenom protrhnou a pak vyhodí do koše. Raději se rozhodněte natisknout svůj vlastní potisk na látkovou reklamní bavlněnou tašku, která vydrží!

Navíc jsou ekologické a dají se snadno vyčistit, kdyby se vám nějakým způsobem ušpinily. Díky natisknutému logu společnosti na této tašce bude reklama doslova chodící!