TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Reklamní dárkové tašky s potiskem - Taeda.cz

Jdete nakupovat? Tak to budete potřebovat tašku. Chcete dát někomu dárek? Opět budete potřebovat tašku. Tašky jsou používány při mnoha příležitostech, tak proč nevyužít její velkou plochu pro reklamu právě Vaší firmy.

V naší nabídce si můžete vybrat jak z papírových, či syntetických tašek s reflexními vlastnostmi, tak z látkových 100% bavlněných tašek, vaků a batohů. Stačí vymyslet grafiku a skvělý reklamní produkt je na světě.

TAEDA - reklama neustále na očích!

 

Tašky se používají na reklamu už desetiletí

Reklamní předměty jsou investice objevující se snad v 0každé společnosti. Existuje jenom malá hrstka firem, která se rozhodne, že do těchto předmětů nebudou investovat ani korunu. Je to ovšem škoda, protože právě díky takové investici se společnost může značně rozrůst. Například když dáte takový balíček reklamních předmětů do tomboly na oblíbeném plese, najednou o vás lidé budou vědět a vaše zákaznická skupina se může rozrůst o několik dalších klientů, což je pro vás jenom dobře. Je to tedy fantastický marketingový tah.

Pokud se rozhodnete pro investování do reklamních předmětů, pak se zaměřte především na praktičnost, ale také na zajímavost. Reklamní pera, tužky nebo bloky má rozhodně už každý, proto zaujměte své možné klienty něčím zcela odlišným, přesto velmi praktickým, co budou moct využít v běžném životě. Reklamní hrnky jsou samozřejmě dobrou volbou, přesto existuje ještě jedna možnost, která je lepší. Jsou to reklamní tašky. Jedná se o trochu větší investici, ale rozhodně se vyplatí.

Reklamní tašky

Výrobu těchto reklamních předmětů nabízí právě společnost Taeda, která má ve své nabídce i výrobu reklamních tašek s potiskem, které si určitě zamilujete. Navíc když někdo vyhraje takovou tašku třeba právě ve zmiňované tombole, bude za ni rozhodně radši, než za klíčenku či přívěšek. K tašce doporučujeme i reklamní propisky, které do tašky určitě patří. Reklamní tašku si můžete dokonce zvolit i v mnoha variantách – lze ji pořídit v bavlněné, papírové nebo syntetické podobě.