TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Reflexní prvky s reklamním potiskem - Taeda.cz

Tato kategorie je určena především pro Vaše bezpečí. V naší nabídce naleznete reflexní prvky jako reflexní lanyardy, reflexní pásky,vesty a další reflexní prvky s potiskem. 

Dle novely zákona o provozu na pozemních komunikacích platné od 20. 2. 2016 je povinností každého chodce nosit mimo obec reflexní prvky na viditelném místě!!

Uvažuje se o zavedení povinnosti nošení REFLEXNÍCH NÁRAMKŮ při snížené viditelnosti pro chodce. Proč toho nevyužít a nepotisknout si ho logem Vaší firmy. 

TAEDA - Reklama neustále na očích! 

Buďte viděni - formou reflexních prvků

Mnoho lidí v současné době pracuje ve svém zaměstnání na tři směny. Pokud je sídlo zaměstnání blízko od zaměstnancova bydliště, pak je samozřejmé, že se daný zaměstnanec dopravuje do práce na kole nebo pěšky. Jenže zejména u nočních směn je důležité, aby dbal na reflexní prvky, které mu mohou zachránit život. Pokud je zimní období, pak se většinou setkáváme s tím, že při ranní směně je ráno velice tma. V obou dalších směnách jdeme za tmy domů či do práce také, proto při každém docházení do práce je nutné dbát na jistá opatření. Reflexní pásky jsou praktické.

Reflexní prvky se staly ze zákona povinné, protože se na území České republiky velmi často vyskytovaly nehody, které byly zapříčiněny tím, že řidič neviděl chodce či cyklistu přecházet silnici, na níž nebyl vyznačen přechod pro chodce. Mnohdy si řidiči nevšimli ani chodce, který šel při krajnici, protože v daném místě nebyl chodník pro chodce. Takovým situacím však reflexní doplňky předchází, proto je neberme na lehkou váhu.