TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Vyrábíme reklamní propisky a pera, potisk propisek - Taeda.cz

Mohlo by se zdát, že éra rukopisu v počítačovém věku nenávratně mizí. Přesto psací potřeby stále hrají důležitou roli. Ať již k podepisování, poznámkám v organizérech a jiné. Nabízíme Vám hned několik způsobů, jak o sobě dát vědět. Reklamní propisovací tužky s potiskem dokážou být zároveň i decentním dosičem vlastní reklamy. V nabídce si můžete vybrat mezi stylovými kovovými propiskami, anebo levnější variantou s propisek v plastovým provedením. Anebo můžete obdarovat své zaměstnance exkluzivními propiskami PARKER.

Nelimitujte se při potisku propisek barvami a využijte plnobarevný UV potisk na plastové i kovové pera!

K potisku používáme standardní technologie tampontisku a laserového gravírování, ale zároveň i nově většinu reklamních propisek potiskneme plnobarevně UV potiskem.

Firemní propisky jsou téměř samozřejmostí

Firemní reklamní propisky se staly už jakousi neodmyslitelnou součástí každé společnosti. Když přijdete na pohovor, na stole u dotazujícího s velkou pravděpodobností najdete i reklamní propisku s potiskem společnosti, v níž se ucházíte o místo. Mnohokrát dokonce dostanete takovou propisku i domů. Při dnech otevřených dveří dostanete dokonce reklamních per hotová kvanta.

Takové reklamní předměty se řadí k těm nejběžnějším a nejoblíbenějším. Mnohdy se k nim vyrábí i reklamní bloky, které tvoří s reklamními plastovými propiskami nerozlučnou dvojici. Přece jenom, i když je éra počítačů a jiných technologií, mnohdy si potřebujete rychle poznačit nějakou poznámku nebo napsat to, co potřebujete koupit. V takovém případě se vám pero s blokem bude rozhodně hodit. Rukopis sám o sobě zdaleka ještě nezmizel – papírové poznámky jsou na jednu stranu mnohem lepší variantou než ty v té elektronické podobě.

Pokud i vy hledáte firmu, která by vám takové reklamní předměty vyrobila podle vaší představivosti, pak se obraťte právě na firmu TAEDA, která se výrobou takových předmětů zabývá. Barva či potisk propisek jsou čistě jenom na vás, proto spokojenost s výsledkem bude rozhodně na místě.