TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Výroba reklamních předmětů jako placky a buttony

V této kategorii najdete originální reklamní předměty, které poskytují potenciální rozvoj a modernizaci Vaší organizace. Nabízíme Vám hned několik způsobů, jak o sobě dát vědět:

K potisku používáme technologie tampontisku a další. Stačí si jen vybrat.

TAEDA - reklama neustále na očích!

Reflexní placky, buttony

Reflexní placky

Klasické reklamní placky

- známky: buttony

Placky - buttony NORIS s vlastním potiskem

Placky, buttony NORIS

Reklamní placky s Vaším logem

- potisk: plnobarevný tisk

Placky jsou módní hit – co takhle udělat reklamní placky?

V poslední době se stávají velmi populární takové reklamní předměty, které jsou ve formě reflexních prvků. Společnosti tak dbají novel zákonů, které přikazují nosit reflexní prvky za tmy. Reflexní prvky jsou poměrně oblíbené hlavně z toho důvodu, že na nich skvěle vynikne vlastní potisk, tedy většinou logo společnosti.

Nejčastěji se nechávají vyrábět reflexní vesty, pásky nebo samolepky či přívěsky, ale díky tomu, že v současné době v módním světě panují hlavně placky, které se přicvaknou takřka kamkoliv, společnost Taeda se rozhodla vyrábět i reflexní placky. Samozřejmě pokud vás placky zaujaly i bez reflexu, v nabídce této společnosti si můžete vybrat i klasické formy reklamních placek a buttonů.

K potisku těchto forem reklamních předmětů používá společnost technologie tampontisku a mnohé další jiné technologie. Tu si může zákazník vybrat stejně jako potisk, který by měl na reklamním předmětu být. 

 

TAEDA administrace Administrace   TAEDA mail Webmail   TAEDA Developed and © TAEDA services s.r.o.