TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Lanyardy, tkaničky, šňůrky s vlastním potiskem

 

 

V naší nabídce naleznete vzorový výběr z naší nabídky šňůrek na krk s firemním potiskem. Máte-li zájem o lanyardy v jiných než nabízených parametrech, neváhejte nás kontaktovat.

Šňůrky na krk – praktické provedení reklamních předmětů

Pokud ve své vlastní společnosti spekulujete nad tím, že byste v blízké době chtěli trochu potěšit své zaměstnance nějakými dárky nebo plánujete například den otevřených dveří ve vaší firmě, pak zvolte výrobu reklamních předmětů. Jedná se o praktický dárek pro zaměstnance, ale zároveň je to i skvělá památka na událost pořádanou právě u vás.

Reklamní předměty se v dnešní době mohou vyrobit v mnoha provedeních, díky čemuž je můžete lehce zakomponovat do běžného života. Mezi nejpraktičtější se řadí především šňůrka na krk, visačka neboli klíčenka na krk a lanyardy, které slouží například jako přívěšek na klíče. Velmi oblíbená je taky výroba visaček na klíče na krk nebo šňůrky na mobil a klíče. Pokud byste toužili po takových předmětech, které lze využívat společně a které společně můžete kombinovat, pak doporučujeme ke šňůrce na mobil nebo ke šňůrce na klíče vyrobit i krásné přívěsky na klíče, díky nimž nebudou vaše klíče na šňůrkách tak samy. Visačky na krk nejsou jen na klíče.