TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Přívěšky na klíče - klíčenky s potiskem

Reklamní klíčenky jsou dárkový předmět, který umožňí elegantně odlišit vaše klíče, telefon, nebo peněženku od jiných. Dejte přívěškům na klíče nový vzhled s Vaší reklamou. Vyrobíme reklamní přívěšky na klíče na míru a dle vlastních představ.

TAEDA - reklama neustále na očích!

Obdarujte své zaměstnance reklamními klíčenkami

Pokud vaši zaměstnanci patří k těm, kteří neustále hledají klíče nebo je naopak stále postrádají, rozhodněte se pro výrobu klíčenek. Samozřejmě to nebudou jen tak ledajaké klíčenky, ale budou to reklamní předměty, kdy tak doslova zabijete „dvě mouchy jednou ranou“. Nejen, že tyto reklamní klíčenky umožní odlišit klíče, telefon, peněženku a mnohé další věci, ale také budete mít udělanou skvělou reklamu vaší společnosti. Přívěšek na klíče je praktický.

Klíčenky jako takové nemusíte darovat jen zaměstnancům, ale také je můžete dát jejich dětem, které jistě tento dáreček ocení. Mimo to jsou reklamní předměty i v této podobě velice dobrým příspěvkem do nějaké tomboly během plesové sezony. I tak se lehce dostanete do podvědomí lidí.

Bezapomeňte tedy, že reklamní předměty už dávno nejsou jenom o perech, tužkách a blocích, ale existují už i jiné další formy těchto předmětů. A právě klíčenky se řadí k těm praktickým formám, které obdarovaní určitě lehce zakomponují do svého běženého života, tudíž reklama bude neustále na očích.