TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Reklamní elektronika a další SMART předměty s elektronikou a potiskem

Powerbanky i flash disky jsou hojně využívané. Natiskněte na ně své vlastní logo 

Co se ukrývá v šuplíku vašeho pracovního stolu? Pravděpodobně se v něm skrývají USB flash disky, na které si ukládáte všechny potřebné dokumenty a soubory, jež nesmíte ztratit. Také se v šuplíku nachází takzvané powerbanky, které jsou spásou v okamžiku, kdy nemáte po ruce nabíječku, přesto si telefon potřebujete akutně dobít. Bez této drobné elektroniky se v současné době neobejde prakticky nikdo. Proč toho tedy nevyužít a neudělat z praktických baterek, powerbank nebo flash disků reklamní předměty? 

Dnes je možné natisknout logo společnosti nebo jiný vlastní motiv prakticky na jakýkoli předmět, který vás napadne. Logo se může nacházet na tričkách, mikinách nebo jiném reklamním textilu, také na batohu nebo na firemních propiskách. Proč ale nenatisknout logo na drobnou elektroniku, se kterou přicházíme do kontaktu prakticky denně? 

Reklamní předměty, které nosíme všude s sebou 

Mít neustále u sebe powerbanku, to se vyplatí. Nikdy nevíte, kdy může člověku zamrznout telefon nebo kdy mobilní data vybijí i posledních pár procent. Většina lidí má tak powerbanku vždycky u sebe a vytahují ji v autobusu, na schůzce nebo kdekoli jinde. Proč nevyužít toho, že se z powerbanky stala nezbytnost? Natiskněte si na ni i vy logo nebo jakýkoli jiný vlastní motiv podle svých představ a obdarujte tímto reklamním předmětem své zaměstnance, klienty nebo obchodní partnery. Powerbanka potěší, zároveň to bude skutečně efektivní propagace podniku.  

Podobně tomu je i v případě USB flash disků, které mnozí lidé nosí na klíčence. Opět platí, že jsou flash disky všude s námi a opět platí, že i toto může být opravdu efektivní reklama.  

Baterky jako přívěsek 

Do drobné elektroniky patří i malé baterky, které v mnoha situacích přichází vhod. Natiskněte na ně motiv podle vašich představ a připněte je na klíče známým či zaměstnancům.