Notesy INDIVIDUAL výroba a tisk notesů a deníčků na míru

Kód: 1367/100 1367/250 1367/500 1367/501 Zvolte variantu
Tip Poptávka
150 Kč / ks 181,50 Kč včetně DPH
Individuální kalkulace Výroba 21 dní Výroba 21 dní Výroba 21 dní Zvolte variantu
Cenové rozmezí
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Příprava podkladů pro tisk
Můžeme doručit do:
17.07.2024 9.07.2024 9.07.2024 9.07.2024 Zvolte variantu

INDIVIDUAL bloky nabízejí personalizaci poznámkových bloků a dalších produktů, přizpůsobenou vašim potřebám, preferencím a vizuální identitě značky. Každý blok je vyroben s důrazem na detaily a nabízí možnosti jako formát, obálka, potisk, hrany bloku a další příslušenství jako jsou kapsy na dokumenty, gumičky k uzavření a držáky na pero. Materiály jsou prvotřídní a harmonizují s celkovým návrhem. Obálky jsou k dispozici v mnoha vzorech a barevných možnostech. Vnitřní listy mohou být personalizovány s tištěnou mřížkou, notovou osnovou nebo plánovačem, aby odpovídaly vašim potřebám. PDF se základní nabídkou naleznete zde >>>

 

Detailní informace

Optimalizace podkladů zdarma
Optimalizace podkladů zdarma
30 min práce grafika zdarma pro každý produkt.
Bez kontroly dat nevyrábíme
Kontrola dat před výrobou
Před výrobou nebo tiskem zašleme data vždy zákazníkovi ke kontrole.

Detailní popis produktu

Bloky INDIVIDUAL nejsou jen poznámkový blok, do kterého si zapisujete poznámky, kreslíte náčrty nebo dáváte nový význam svým myšlenkám. Je to řešení šité na míru vašim vášní, estetickým potřebám a funkčnosti. Díky mnoha možnostem personalizace v nejmenších detailech můžete také vytvořit svůj jedinečný reklamní blok, který odpovídá vizuální identitě vaší značky. Správně zvolený formát, typ obálky, potisk nebo ražba na obálce, potisk na listech, hrany bloku poznámkového bloku a příslušenství, jako jsou kapsy na dokumenty, gumičky k uzavření nebo držáky na pero - to jsou jen některé prvky, které můžete přizpůsobit svým preferencím. Možností je tolik, kolik máte nápadů... koukněte na katalog

Důraz v detailech

Navrhněte si svůj blok a my jej  precizně vyrobíme. Typ materiálů, způsob dokončení povrchu, potisk a ražba jsou vyráběny s neobvyklou péčí. Výrazným prvkem notesů INDIVIDUÁL je široká škála příslušenství a důraz na jejich detaily. Příslušenství, jako jsou saténová stužka, pásek s jakýmkoli potiskem, gumička k uzavření nebo držák na pero, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které dokonale harmonizují s celkovým návrhem.

Design

Design je univerzální jazyk komunikace, který často určuje konečný charakter produktu, služby nebo uměleckého díla. Vyjádřete svou vášeň a značku díky bloku poznámek vytvořenému podle vašeho návrhu. Každý materiál, který používáme k vytváření notesů, vám poskytne inspiraci na vizuální úrovni, stejně jako na dotek.

Vnější obal

Obálka notesů je personalizovaným řešením, vždy navrženým s ohledem na estetiku, uživatelskou přívětivost a především trvanlivost. Víme, že poznámkové bloky navržené našimi zákazníky je doprovázejí na mnoha různých místech a v kontextech. Klademe důraz na detailnost a dlouhodobou použitelnost. Obálku můžeme vyrobit například z obalové fólie vysoce odolné proti polití a typickému mechanickému poškození. Můžete si vybrat ze stovek vzorů a barev.

Vnitřní listy

Bez ohledu na to, jakou profesi zastupujete, díky technologickým možnostem zhmotníme vaši myšlenku a podpoříme ji funkčními řešeními. Pokud jste architekt, váš notes může mít na každé straně tištěné mřížky v libovolném rozložení. Pokud jste hudebník a chcete je zapsat v klasické notaci hudby, pravděpodobně si vyberete pětilinku notové osnovy. Máte rádi plánování - na každé stránce vytiskneme seznam úkolů, plánovače schůzek nebo kalendář. Možnosti jsou takové, jaké máte nápady.

Stylové doplňky

Široká paleta prvotřídních materiálů, ze kterých jsou vyrobeny jednotlivé prvky notesu, bohaté možnosti výběru povrchového materiálu a výběru příslušenství dělají z těchto tištěných bloků prémiové produkty.

Tištěná a na dotek příjemná obálka, potištěné hrany, kovová fólie nebo příslušenství (saténová stuha, elastický pásek, kapsa na dokumenty) barevně odpovídající celému kreativnímu konceptu - dodávají celé kompozici nádech rafinovanosti a skutečné krásy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Notesy a poznámkové bloky
Materiál: syntetika, papír
Technologie tisku: gravír, ofset, tampon, sítotisk, transfer
Velikost tisku A: po celé ploše
Rozměr potisku: po celé ploše
Doba realizace: 28 dní
Min. náklad: 100 ks
Rozměr: variabilní
Počet listů: variabilní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: