Přihlášení pro naše stálé zákazníky

Vážený zákazníku,

s radostí Vám představujeme nový a vylepšený portál TAEDA.cz! Jste součástí naší rodiny již nějaký ten čas a proto Vám přinášíme informace o tom, jak se přihlásit, objednávat a využívat všechny nové funkce.

Jelikož daný systém používáme k administraci Vašich objednávek již od dubna 2022, je pravděpodobné, že na něm již budete mít námi vytvořený vlastní účet.

Pro přístup k němu na novém portálu prosím jako login použijte obvyklý email, který používáte při komunikaci s námi a obnovte heslo kliknutím na tlačítko "Obnovit heslo" na stránce přihlášení. Poté Vám na email dojde žádost o změnu hesla. Po jeho obnově a zadáním nového získáte přístup nejen k novým produktům, ale také k přehledu všech Vašich objednávek od 04/2022.

Věříme, že nový portál Vám přinese ještě větší radost z výběru reklamních produktů. Kromě oblíbených položek, jako jsou trička, mikiny, tašky, kšiltovky, kalendáře a vizitky, nyní naleznete ještě širší spektrum nových produktů a jejich variant, které jsme s radostí připravili pro Vás.

Vaše dřívější objednávky a aktivity našich stránek jsou stále dostupné.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy ohledně nového portálu, produktů nebo byste potřebovali poradit s výběrem či orientací, neváhejte nás kontaktovat na tel. 730 900 100 nebo prostřednictvím e-mailu.

Rádi bychom poděkovali za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

S pozdravem,

Tým TAEDA.cz