TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Batohy

Stylové dárkové, nebo reklamní batohy s vlatním potiskem na povrchu.

Batohy s vlastním potiskem do práce, do školy i na výlety 

Batohy jsou našimi společníky při cestě do práce, také na výletech nebo ve škole. Oceníme je mít při jízdě na kole, jelikož v nich schováváme občerstvení, také jsou nepostradatelnými parťáky na túrách, které podnikáme s přáteli či rodinou. Proč ale nosit na zádech batohy s cizím logem? Proč nenosit na zádech batoh s vlastním logem nebo mottem společnosti, který by byl rázem efektivní reklamou vašeho podniku? I z batohů lze dnes vykouzlit reklamní předměty, z nichž budou u vytržení jak vaši partneři, tak samozřejmě klienti i zaměstnanci, které batohy obdarujete.  

Batohy pro klienty, zaměstnance i partnery 

Pokud jste v minulosti investovali do reklamních předmětů, pak jistě víte, že praktičnost se u reklamních předmětů vyplácí. Lidé je potřebují zakomponovat do svého života. I proto mezi reklamními předměty vedou klasické firemní propisky, hrníčky, parkovací hodiny, otvíráky nebo podložky pod myš. Pokud budou reklamní předměty nepraktické, většinou ihned po obdržení skončí v šuplíku a už se neukážou světu.  

A batohy jsou bezesporu velice praktickým předmětem! Již bylo zmíněno, že je možné ho nosit na túru, výlety nebo do práce či do školy. Nechte si právě na batohy natisknout logo společnosti či motto, které je pro vás typické. 

Batohy zpestřete reflexními prvky s vlastním logem 

Věděli jste, že je zákonem stanovené, že lidé pohybující se za snížené viditelnosti (tedy za tmy, mlhy nebo vydatného deště) na neosvětlených silničních komunikacích musí mít reflexní prvky, aby byli dostatečně dobře vidět? Proč tedy neposunout batohy na vyšší úroveň a nedodat k nim i reflexní prvky v podobě samolepek nebo reflexních přívěsků? 

S batohy s reflexními prvky bude každý člověk dobře vidět a nebude se tak muset starat o to, kudy prochází nebo kolik je zrovna hodin. Navíc i reflexní prvky mohou nést logo vaší společnosti, případně jiný vlastní motiv dle vašeho uvážení.