TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Papírové tašky s potiskem - reklamní předměty Taeda.cz

Pokud chcete udělat dojem na své klienty, určitě zvolte tyto atraktivní papírové tašky. V nabídce máme barevné nebo přírodní. Potiskujeme je metodou sitotisku a dodáváme již od 100ks.

TAEDA - reklama neustále na očích!

 

Podnikáte s dárkovým zbožím? Nechte si vyrobit papírové tašky

Pokud provozujete obchod například s vínem, s čokoládou či s jiným dárkovým zbožím, měli byste dbát na to, aby vaši zákazníci odcházeli spokojeni i díky obalu či tašce, ve kterém dané zboží dostanou a reklamní tašky jsou ideální příležitostí. Samozřejmě balení do různých lesklých papírů je velká investice, kterou si zejména drobní živnostníci nemohou dovolit. Existuje ale také i řada lepších, levnějších, atraktivnějších a dokonce i vkusnějších variant, díky kterým bude zákazník ještě více spokojen.

Jednou takovou variantou je třeba investice do reklamních papírových tašek, které jsou opravdu stylové. Zakoupené zboží tak lehce zákazníkovi můžete dát do pevné papírové tašky, což je pro něj rozhodně pohodlnější varianta, než například nést své zboží v rukou zabalené pouze v papíru. Navíc takový reklamní předmět se vyrábí s vámi zvoleným potiskem, proto bude vaše firma všude na očích a váš zákazník přiláká řadu jiných zákazníků, aniž by to sám věděl.

Společnost Taeda vyrábí takové papírové tašky v barevném nebo v přírodním provedení, a to od sto kusů.