TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Termonádoby - hrnky, termosky a placatky s potiskem

Hledáte termohrníčky, termošálky, nebo nerezové placatky? Tak se nacházíte na správném místě.

Velmi oceňovaným reklamním zbožím v kategorii reklamní předměty TAEDA jsou právě tyto nádoby. Produkty mají vysokou odolnost, praktický rozměr a mohou se tedy používat dennodenně. Vaší reklamu, která je na nádobě stylově vypálená laserem (gravírování) má pak uživatel neustále před sebou.

TAEDA - reklama neustále na očích!

Termohrnky jsou v zimě nutností – nechte si je potisknout

Hlavně během chladných dní oceníme nějaké to zahřátí pomocí čaje nebo dobré kávy. Jestliže však míříme zrovna do práce, nemusíme rychle vypít horký nápoj. Můžeme si ho pohodlně přelít do termonádoby, v níž zůstane nápoj nejen příjemně teplý, ale díky níž si ho můžeme vzít podstatně kamkoliv – nejen do práce. Je to vhodná alternativa na klasický hrnek.

V posledních letech se termonádoby staly nezbytností v domácnostech. Mezi klasické termonádoby se řadí hlavně termosky, termohrníčky, termošálky nebo také nerezové placatky. Tyto produkty mají vysokou odolnost a většinou je koupíme ve velice praktickém rozměru.

Mnoho společnosti se dokonce rozhoduje i pro to, že z těchto termonádob vytvoří reklamní předměty, kde bude laserem (neboli gravírováním) vyryt vlastní potisk (většinou se jedná o logo společnosti). Tento nápad není vůbec špatný. Jedná se o opravdu vynikající podobu reklamních předmětů, které obdarovaní ocení. Navíc díky tomu, že jsou termonádoby tak využívané a nosí se takřka všude, bude reklama společnosti opravdu stále na očích!