TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Dárkové batohy, vaky, pytlíky na záda

Máme výběr z několika druhů reklamních batohů, vaků a tašek s potiskem. Tyto reklamní vaky jsou v dnešní době velice oblíbené mezi dětmi nacházejícími se ve školách. Používají je na výlety, nebo na cvičební potřeby.

Dostupné máme tyto druhy reklamních tašek s vlastním potiskem: plypropylenový SPORT BAG, pytlík GYM s reflexními prvky a bavlněný vak s plnobareným potiskem. 

 

Sportovní taška SPORT BAG s Vaším potiskem

Tašky
SPORT BAG

- sportovní taška
z polypropylenu

Reflexní vak GYM s Vaším potiskem

Reflexní vak
GYM

- reklamní vak
s reflexními prvky

Textilní batoh s plnobarevným potiskem

Vak COTTON BAG
NATURAL

- bavlněný vak (baťoh)
s plnobarevným potiskem

 Barevný látkový batoh, bavlněný vak s plnobarevným potiskem

Vak COTTON BAG
COLOR

- barevný látkový batoh potiskem

Chcete investovat do nestárnoucích reklamních předmětů, ale nevíte, na jaký konkrétní předmět umístit logo či motto firmy? Vybírejte z řad praktických reklamních předmětů, jen ty se snadno zakomponují do každodenního života. Abyste však vynikli mezi konkurencí, můžete zvolit místo reklamních propisek a bloků batohy a vaky. Ty přece využijí lidé napříč generacemi, navíc je mohou používat dnes a denně.

Batohy v současné době doslova nahradily kabelky. Zejména ženy nedají na batohy dopustit, jedná se o praktického společníka na cesty i do města. A právě takový batoh, vak nebo taška může mít unikátní potisk – logo vaší firmy. Dejte tedy prostor vaší fantazii a investujte do batohu s vlastním potiskem, který bude efektivní chodící reklamou.

Vyberte si z široké nabídky batohů a reklamních tašek. S vlastním potiskem mohou být plypropylenové SPORT BAG, také pytlíky GYM s reflexními prvky a bavlněné vaky s plnobarevným potiskem.

 

TAEDA administrace Administrace   TAEDA mail Webmail   TAEDA Developed and © TAEDA services s.r.o.