TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Plastové propisky s vlastním logem

V kategorii plastových propisech najdete všechny oblíbené podoby a tvary, které jsou na trhu. Propisky jsou vhodným reklamním a dárkovým předmětem na masové akce.

Výrazné barvy Vám zaručí pozornost. Logo se následně tiskne technologií tampontisku zaručující dlouhou trvanlivost.

TAEDA reklamní předměty - reklama neutále na očích!

Propisky jako reklamní předmět? To je klasika!

Své reklamní předměty by dnes měla mít každá společnost. Nejen, že se jedná o skvělou reklamu, ale díky těmto předmětům uděláte mnohým lidem radost. V současné době existuje celá řada firemních předmětů, které stojí za to si objednat. Společnosti se většinou rozhodují podle ceny. Nechtějí za ně vyhazovat velkou sumu peněz, která by je mohla následně zruinovat. Ovšem pokud se zvolí praktické reklamní předměty, pak si společnost může být jistá, že se nebude jednat o vyhozené peníze. Reklama přece jenom bude stále na očích, pokud daný reklamní předmět lidé zakomponují do běžného života.

Zárukou praktičnosti jsou například všem známé firemní propisky nebo tužky. Pokud společnost neví, jaké jiné formy reklamních předmětů zvolit, sáhne po klasických propiskách, které se vždy ocení. Dnes je možné si reklamní propisky nechat vyrobit v různých variantách. Jestli zatoužíte po klasické plastové podobě, pak si můžete vybrat nejen vlastní potisk, který se tiskne pomocí tampontisku, což zaručí trvanlivost, ale také i různé tvary. Všechny objednané propisky mají i výměnné náplně.