TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Kovové propisky s vlastním gravírem

Úspěšní podnikatelé a odborníci by kolem sebe měli šířit obraz úspěchu. Estetické kovové propisky s laserem gravírovaným logem Vaší firmy na sebe budou poutat pozornost jako magnet.  

TAEDA - reklama neustále na očích! 

Kovové propisky jsou zárukou kvality

Pokud zvažujete výrobu reklamních předmětů ve vaší společnosti, rozhodně byste se měli nadchnout pro praktické formy těchto předmětů. Přece jenom pokud zvolíte nepraktickou podobu, pak si můžete být zcela jisti, že bude předmět vhozen hned do prvního koše, který se po cestě najde. Takovou špatnou reklamou jsou například letáčky nebo reklamní bločky, které většina lidí vhodí do šuplíku v kanceláři a už je dlouho nevytáhne.

Mezi praktické podoby reklamních předmětů se v současné době řadí například hrníčky nebo podložky pod počítačovou myš. Ovšem jestli toužíte spíše po levnějších variantách, pak sáhněte po propiskách, které jsou vždy osvědčené a stále potřebné.

Dnes si můžete vybrat už z celé řady možných variant per. K dispozici jsou nejen dárková balení, ale také i plastové propisky či kovové reklamní propisky. Konkrétně kovové varianty jsou většinou s laserem gravírovaným logem společnosti či s jiným vlastním potiskem, který si zvolíte.