TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Sestava COSMO - propiska + tužka s možností individuálního potisku

Úspěšní podnikatelé a odborníci by kolem sebe měli šířit obraz úspěchu. Estetické kovové tužky s laserem gravírovaným logem Vaší firmy na sebe budou poutat pozornost jako magnet.  

Kompletní sestava COSMO - Propiska + tužkaKompletní sestava COSMO - Propiska + tužka

Dárkové balení COSMO - propiska s pentilkou s vlastním potiskem

Kompletní sestava COSMO se skláda z reklamního pera COSMO a pentilky (tužky). Pestré barvy a dokonalý potisk pomocí laserového gravíru Vam zaručí kvalitu a spolehlivost. Sada je zabalena v elegantním dárkovém obalu.

U dárkových balení umožňujeme za příplatek individální potisku sady. Můžete k vlastnímu logu přidat např. jméno každého zaměstnance.

Technické informace:

Hmotnost: 83g (obal + propiska + tužka)
Výška: 13,5cm
Velikost tisku propisky: 55x6mm
Velikost tisku tužky: 55x6mm
Dárkový box: 17,5 x 5,2 x 2,5cm
Materiál: hliník
Technologie: laserový gravír
Personalizace: ano, možnost indidviálního potisku (dotisk jména apod.)
Balení: 20ks

Ceník sestavy COSMO (balení = propiska + pentilka + obal)

  • gravír 1/0
počet ks 50  100 300 500 1000
Kč/ks 80,40 75,90 71,37 66,90 62,43
  • Ceny bez DPH.
  • Potisk gravír 1/1 = +300 Kč/50ks.
  • Personalizace (dotisk např. individálního jména = +30 Kč/balení).
  • Pro velkoobchody a reklamní agentury slevy dle dohody.

Poslední aktualizace: 18. 9. 2017

Galerie

Kompletní sestava COSMO - barevné varianty

Kontaktní rozhraní

Propisky v dárkovém balení? A proč ne?

Při zvažování toho, v jaké podobě necháte vyrobit dárkové předměty, klaďte důraz hlavně na praktičnost. Přece jenom je to forma reklamy, která má být na očích, proto se odkloňte od klasických letáčků nebo podobných forem reklamních předmětů. Raději sáhněte po hrníčcích, usb flash discích nebo třeba po perech, která jsou poměrně levnou variantou reklamních předmětů. Lehce si na ně můžete vyrýt vlastní potisk či vybrat si barvy propisek, o jaké máte zájem.

Aby však tento všední a asi nejčastější reklamní předmět byl ojedinělý a něčím zvláštní, objednejte ho v dárkovém balení. Většinou se jedná o dárkové balení, v němž je propiska a pentelka s vlastním potiskem. Firma Taeda nabízí například kompletní dárkovou sestavu COSMO. Potisky jsou vyryty pomocí gravíru, což zaručí kvalitu tohoto pera.

Tato dárková balení jsou vhodná věnovat například do tomboly při plese, kdy se o vaší společnosti díky tomuto předmětu zase dozví jiná škála lidí, než jenom vaši zaměstnanci, nebo se to hodí jako vkusný dárek pro nějakého obchodního partnera či při příležitosti narozenin pracovníka podniku.