TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Vanoční reklamní a dárkové předměty TAEDA

Vánoce jsou tady! Hlavním cílém tohoto svátku je radost. Nabízíme Vám hned několik produktů, které jsou ideálním dárkem pro každého.

Vánoční reklamní předměty TAEDA

Vybrali jsme pro Vás exkluzivní předměty, které spolu s potiskem tvoří vynikající kompletní produkt, který můžete darovat svým blízkým.

Dárkové předměty a komplety s Vánoční, nebo zimní tématikou

Oslavte Vánoce i ve svém podniku s reklamními předměty!

Reklamní předměty by rozhodně neměla postrádat žádná společnost. Nejen, že je to takzvaná chodící reklama, pokud je daný reklamní předmět praktický a lidé ho zakomponují do svého běžného života, ale taky jimi můžete potěšit své obchodní partnery či zaměstnance, kterých si vážíte. Zejména nyní, během vánočního období, byste na ně měli myslet a společně s přáním všeho nejlepšího a nejkrásnějšího jim poslat i reklamní předmět, který potěší.

Udržovat si dobré obchodní vztahy je dneska v podnikání důležité. Jestliže máte svůj vlastní podnik, moc dobře to víte. Obchodních partnerů bychom si hlavně v době, kdy je na trhu konkurence až příliš mnoho, měli vážit, proto jim to, že si jich vážíte, dejte najevo. Takový vánoční balíček s přáním jistě vykouzlí úsměv na tváři.

Co by takový vánoční balíček měl obsahovat?

Samozřejmostí je přání – přát si k Vánocům je věc slušnosti. K tomu jim však pošlete baliček, ve kterém budou reklamní předměty vaší společnosti. Nemusí to být jenom nějaká dárková sestava propisek nebo obecně luxusní propisky se jménem, ale může to být něco nevšedního, co se jen tak někde nevidí. Právě díky originálním vánočním reklamním předmětům se stanete zapamatovatelnými.

Při výběru reklamních předmětů, které dáte nechat vyrobit, dbejte hlavně na praktičnost. Jelikož je zima, vaši obchodní partneři určitě ocení například dárkové termonádoby, které se jim budou v zimě hodit, protože teplý nápoj udrží teplým. Určitě taky ocení vánoční čepice, které mohou nosit nejen ke stromečku, nebo třeba škrabky na sklo do auta, bez kterých bychom se v zimě neobešli, zejména pokud jezdíme denně do práce vlastním automobilem.

Přineste Vánoce i do vašeho podniku!

Vánoční reklamní předměty nemusíte nechávat vyrábět jenom svým obchodním partnerům, ale taky je nechte vyrobit i pro své zaměstnance, protože díky nim můžete vůbec Vánoce ve firmě slavit. Patří k firmě, bez nich by to nešlo, proto i jim dejte vědět, že vám na nich záleží. Taky je odměňte nějakými reklamními předměty nebo jim udělejte Vánoce přímo v podniku.

Pokud se rozhodnete například do jídelny dát vánoční stromeček, nezapomeňte na něj posadit vánoční baňky, které mohou být klidně i s logem vaší společnosti. Na stromeček taky pověste i vánoční punčochy, i když se většinou dávají na krbovou římsu, ale tu nejspíše v podniku nemáte. Nezapomeňte tuto reklamní punčochu nadepsat jménem obdarovaného zaměstnance!

Co do punčochy dát?

A aby nebyly punčochy prázdné, vložte do ní reklamní předměty. Určitě se vám do ní vlezou drobné reklamní bloky či notesy, lehce do ní vložíte vánoční tužku nebo tužku SANTA, mužům darujte kapesní nůž STEEL a ženám třeba multifunkční šátek.

Jestli jim vánoční punčochu nechcete dát, ale raději byste je obdarovali něčím praktičtějším, nechte zabalit pracovníkům kleště Multitool, které pánové určitě ocení, a pracovnicím třeba ručně praženou zrnkovou kávu s ručně psaným věnováním. I vánoční domácností by měla vonět právě uvařená káva!

Kdy dárky rozdat?

Takové Vánoce ve vašem podniku udělají jenom dobrotu. Vaši zaměstnanci budou chodit do práce s mnohem lepší náladou, když budou vědět, že je v ní příjemná, už vánoční atmosféra. O darování dárků jim říkat ani nemusíte, ale uspořádejte pro ně někdy těsně před vánočními svátky vánoční večírek, jehož součástí bude již zmiňované rozdávání dárků. Bude to takové příjemné překvapení během příjemného večera.

Vánoční večírky se většinou konají poslední pracovní den před Vánocemi. Nezapomeňte všechny informovat dopředu, aby si udělali čas (nejlépe jim rozdejte pozvánky, protože firemní nástěnky nejsou mnohdy tak čtené), a hlavně jim během večírku nezapomeňte rozdat reklamní dárečky!

Šťastné a veselé Vánoce s Taedou!