TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Roll-up

Široká nabídka reklamních stojanů roll up

Základní výhodou reklamních stojánů roll-up, je velmi snadná a rychlá instalace, vysoká kvalita a stabilita. Roletový stojan postavíte bez námahy do 3 minut. Roll-up má vynikající ochranu grafiky, tudíž je vhodný k přepravě a je předurčený k častému skládání, přemísťování a rozkládání. Roll-upy můžete používat pro veřejné konference, veletrhy i pro soukromé prezentace. Nabízíme Vám širokou škálu roll-upů různých velikostí.

Reklama neustále na očích!

ROLL UP - DVOUSTRANNÝ

DVOUSTRANNÝ

ROLL UP - EXCLUSIVE

EXCLUSIVE

ROLL UP - LUX

LUX

ROLL UP - STANDARD

STANDARD

ROLL UP - STRONG

STRONG

Roletové bannery jako reklama, kterou nikdo nepřehlédne

Každá společnost se jednou za čas během doby svého působení na trhu octne na nějakém veletrhu firem, kde bude prezentovat své služby, své nabídky práce či své cíle do budoucna. Většinou se tyto veletrhy konají proto, aby se nabraly nové kontakty nebo aby se přilákali vhodní kandidáty na volné pracovní pozice, které je zapotřebí co nejdříve zaplnit.

Samozřejmě společnost se také během doby svého působení bude muset snažit i o to, aby se zalíbila potencionálním obchodním partnerům a společníkům. I zde je nutná vkusná prezentace. A takovým efektivním reklamním doplňkem pro prezentaci firmy, ať už se hrnete na jakoukoliv akci, jsou i roll-up bannery, neboli roletové stojany.

Pro prezentaci společnosti jsou tyto reklamní roll-up bannery naprosto nutné. Většinou se na ně nechává potisknout logo společnosti nebo dokonce i krátce v bodech to nejdůležitější, co je nutné o firmě vědět. Roletové stojany však dobře slouží i jako reklamní předměty, které využijete při různých akcích, kde budete sponzorem.