TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Reflexní přívěšky s potiskem pro děti - Taeda.cz

Vyrábíme přívěsky standardně jako reklamní předměty s potiskem, anebo jako reflexní přívěsek s CE certifikátem 3M - dle výběru klienta:

  • reflexní přívěšky certifikované normou CE
  • reklamní přívěšky (bez CE)

Reflexní přívěsky

Přívěsky s vlastním potiskem mohou sloužit jako ideální doplňěk pro oděv Vašich dětí. Reklamní prvky s Vašimi iniciály můžou pomoci dětem být viditelnější v silničním provozu! Přívěsky jsou dostupné aktuálně v jedenácti barvách.

Přívěsek s předdefinovaným vzorem, nebo vlastní tvar

Předdefinované vzory Vám zaručí širokou možnost výběru základních tvarů, které jen doplníte svým potiskem. Není nutno volit pouze z předdefinovaných tvarů - tvar reflexní přívěšků je možno individualizovat dle vlastního potřeby.

Reklamní předměty? Třeba formou reflexních přívěšků

Mnoho společností si zakládá na to, aby měly své reklamní předměty. Přece jenom se takové věci hodí, protože jsou to mnohdy skvělé dárky pro zaměstnance, dále hezké ceny v tombole oblíbených plesů nebo třeba jsou to i milé vzpomínky na návštěvu dnu otevřených dveří ve vaší firmě. Díky reklamním předmětům se tak hezky dostanete do paměti lidí a často získáte nejen nové zákazníky, ale také i zaměstnance. Další možnosti je zaujmout děti a k tomu ani nepotřebujete firemní logo nebo potisk, ale už samotná existence dárku pro děti, která se hezky třpití a navíc praktická i pro dospělé, protože svoje dítě budete mít na ulici s reflexními prvky, to je záruka úspěchu. Nebo můžete použít klidně reflexní pásku, kterou omotáte na ouško batohu či aktovky.

Pokud zvažujete výrobu těchto předmětů, dbejte na to, aby se jednalo o trochu praktické věci, které mohou lidé lehce zakomponovat do svého života. Díky tomu, že je dnes už uzákoněno nosit reflexní prvky, aby se zamezilo nehodám na silnici, které jsou způsobené srážkou cyklistů či chodců s vozidly, pak zvolte reklamní reflexní prvky, které dnes už mohou mít mnoho podob. Mezi velmi oblíbené se řadí zejména reflexní přívěšky, které si obdarovaní mohou připnout na klíče, na batoh či třeba na ouško u džínů. Stanou se najednou nepřehlédnutelní na silnici a vy si navíc uděláte pěknou reklamu. Reklamní předměty ve formě propisek, bloků, per nebo hrnků nejsou tak praktické, jako právě reklamní prvky, proto při rozhodování máte nyní určitě jasno.