TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

Otvíráky s Vaším potiskem. Výroba reklamních předmětů Taeda.

Jednoduchá, ale přesto velmi efektivní prezentace Vaší firmy. Plastové i kovové otvíraky jsou ideálním reklamním i dárkovým předmětem pro každého. Klient Vás bude mít na očích při každém otevření sodovky, piva.

TAEDA - reklama neustále na očích!

Máte pivovar? Vyrobte reklamní předměty ve formě otvíráků!

Majitelů pivovaru je v dnešní době habaděj. Právě pro ně jsou nejčastěji určené reklamní předměty ve formě otvíráků. Tyto formy reklamních předmětů jsou nejen praktické, ale jsou také nápadité. Jedná se o velmi efektivní prezentaci společnosti.

Samozřejmě tento typ reklamních předmětů se nehodí jenom pro majitele pivovaru, ale také si můžou vyrobit s vlastním potiskem i jiné společnosti, které s pivem nemají co do činění. Populární jsou tyto předměty například u obchodů s potravinami nebo třeba u různých hostinců a restaurací.

Reklamní otvíráky s vlastním potiskem lze díky společnosti Taeda provést naprosto originálně. V nabídce je mnoho variant tohoto předmětu, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Nejen, že si ho lze vyrobit v klasické podobě do šuplíku v kuchyni, ale také lze lehce vytvořit v podobě klíčenky či přívěsku na klíče. Otvírák na klíčích se přece vždycky hodí, stejně jako kapesní nožík!