TAEDA services s.r.o.

Multifunkční reklamní šátky s potiskem

TAEDA - reklamní dárkové předměty s potiskem a tiskoviny

 

Propiska TOLEDO jako stylus pro Váš tablet či mobil

Propisky TOLEDO s gravírem + stylusPropiska s firemním potiskem - gravírem sloužící zároveň jako stylus pro dotykové telefony, tablety, notebooky.

 

Tisk samopropisovacích bloků

Tisk samopropisovacích blokůPřidáváme do nabídky tisk samopropisovacích bloků: jedna až 4 kopie originálu, bloky o 100 listech, možnosti personalizace - číslování, čár. kódy, nabídka doplněna ceníkem.

 

Vanoční reklamní a dárkové předměty TAEDA

Vánoční reklamní a dárkové předměty TAEDAOslavte Vánoce i ve svém podniku s reklamními předměty! Nemusí to být jenom nějaká dárková sestava propisek nebo obecně luxusní propisky se jménem, ale může to být něco nevšedního, co se jen tak někde nevidí. Právě díky originálním vánočním reklamním předmětům se stanete zapamatovatelnými.

 

Vánoční dárkové předměty s možností individuálního potisku

TAEDA - Vánoční dárkové a reklamní předmětyPokud hledáte dárky pro své klienty - zaměstnance, zkuste se podívat do malého přehledu.

 

Ceny dopravy pro rok 2019

Rozesíláníí zboží TAEDA

Zboží odesíláme v den, kdy jej máme připraveno k expedici. Standardně odesíláme balíky DPD kurýrem, popř. můžete využít následující možnosti přepravy:

 

Reklamní zapalovače a zápalky s firemním potiskem

Zapalovače a sirky s vlatním potiskemRozšiřujeme nabídku reklamních předmětů o zapalovače s vlastním potiskem - tampontiskem a zápalky v krabičce s firemním potiskem.

 
 

TAEDA administrace Administrace   TAEDA mail Webmail   TAEDA Developed and © TAEDA services s.r.o.